A może Nike Air Force 1 Utility w kolorystyce „Black”?

2018-11-27 by Martyna

Designerzy Nike odpowiedzialni na nadawanie nowego charakteru kultowym klasykom stają ma głowie by zaprojektować dla nas coś nowego. Co przyciągnie uwagę fanów sneakersów. Doskonałym przykładem na to są świeże Air Force 1 Low Utility z metkami na zewnątrz. Buty są naprawdę godne uwagi, koniecznie zostań do końca i dowiedz się gdzie je kupić 🙂

Poniżej znajdziesz kilka zdjęć butów z bliska, gwarantujemy, że zakochasz się w nich od pierwszego wejrzenia! Zerknij na boczne panele, gdzie od wiązania do Swoosha idzie opis niczym z metek. Dzięki temu buty wyglądają designersko i przykuwają wzrok. To jednak nie koniec dodatków, ponieważ na boku oprócz dużej łyżwy pojawia się również Baby Swoosh, a na tyle dodatkowe duże taśmy z napisami. Natomiast od strony wewnętrznej zamiast dużej łyżwy umieszczono małą i to bliżej pięty niż bocznych paneli. Bazą jest tutaj kolor czarny, który pokrywa praktycznie całą skórzaną cholewkę. Kropką nad i i uzupełnieniem projektu są białe akcenty w postaci bocznego Swoosha, metki na języku czy na tyle.

Bohater tego wpisu, czyli Nike Air Force 1 Utility „Inside Out” są już dostępne w naszym sklepie Distance.pl pod tym linkiem. Buty są bardzo popularne, więc radzimy się spieszyć i szybko decydować zanim znikną wszystkie rozmiary.

Autor: Martyna

Założycielka damskiego magazynu streetwearowego i sneakersowego ESTILL MAG.

Więcej o autorze