adidas Originals x BAPE

2016-11-17 by Wojtas

Jeszcze w okresie wakacyjnym pisałem dla was o dwóch genialnych parach jakie miały powstać we współpracy dwóch brylujących w świecie streetwearu markach. Mowa tutaj oczywiście o kolaboracji BAPE oraz niemieckiego giganta branży obuwniczej, której owocem stały się dwa modele o trzyliterowym oznaczeniu ‚NMD‚.

Oliwkowy Camo Print i druga wersja z Camo Printem utrzymanym w czerni i odcieniach szarości w połączeniu z białą pianką Boost wygląda naprawdę niesamowicie. Oczywiście brakuje mi tutaj zastosowania lepszego materiału cholewki, jakim zdecydowanie jest Primeknit, ale nie o butach chciałem w tym wpisie mówić, ponieważ adidas i BAPE oprócz samych butów, przygotowali dla nas dwie kultowe bluzy oraz kosmicznie wyglądającą kurtkę.

Bluzy Firebird, tak samo jak buty, zostały pokryte Camo Printem, oczywiście dwa warianty kolorystyczne odpowiadają kolorom, które znajdziemy na poszczególnych NMD. Przyznam szczerze, że obie wyglądają fantastycznie, ale prawdziwym majstersztykiem jest tutaj kurtka. Model adidas ID96 został wyposażony w pełni zamykany zamek, czyli aż po sam koniec kaptura, który został ozdobiony szczękami rekina. No i oczywiście wzór Camo, który świetnie kontrastuje z białymi panelami. Lekki oversize oraz duża ilość puchu w połączeniu z tym wszystkim o czym już wspomniałem tworzą wyjątkowy projekt, a wraz z pozostałymi elementami dają nam świetną zimową kolekcję. Zagości ona na półkach już 26 listopada. Trzeba się będzie po nią ustawić w wirtualnej kolejce na stronie adidas.pl. Jeżeli chodzi o ceny, to za buty zapłacimy 150$, a za kurtkę prawie dwa razy tyle.

bape-1 bape-2 bape-3 bape-4 bape-5

Autor: Wojtas

Kiedyś grający w basket koleżka z Kalisza. Przez osobę Michaela Jordana i serię Air Jordan zainteresowany wszystkim co związane ze sneakersami. Aktualnie mieszkający we Wrocławiu i piszący co nieco o swojej zajawce. Instagram: @wojtaswie

Więcej o autorze