Air Jordan 3 Black Cement w wersji dla dzieci!

2018-03-12 by Martyna

Dzisiejszy wpis będzie dość nietypowy, bo owszem przyjrzymy się kolejnej parze świetnych kicksów, ale będą to buty przeznaczone dla dzieci! Jeśli, więc jesteś fanem marki Jordan Brand i akurat masz w swojej rodzince malucha, któremu chciałbyś podarować tę wyjątkową parę to koniecznie zostań z nami! Oto zdjęcia długooczekiwanych przez wszystkich butów Air Jordan 3 Black Cement, które wracają na sklepowe półki.

Wydanie butów AJ3 w tej konkretnej kolorystyce zadebiutował już w 1988 roku, w tym roku mija dokładnie okrągła 30 rocznica powstania. Widoczne tu buty po aż ostatni trafiły na sklepowe półki w 2011 roku. Tym bardziej cieszy fakt, że powróciły i będziemy mogli je nabyć nie tylko dla siebie, ale także dla naszych maluchów.

Jak wygląda konstrukcja tych perełek? Już tłumaczę! Mamy do czynienia z czarną skórą z delikatną fakturą, która pokrywa większą część cholewki. Do tego dochodzi skórzany panel przy podeszwie, który łączy elementy pokryte wzorem Elephant Print zabarwionym na kolor czarno-szary. Mowa o takich miejscach jak okolice toeboxa czy bok i tył cholewki. Dopełnieniem projektu jest szary język i perforowany kołnierz, a także okolice wiązania. Czerwony Jumpman i tył języka, a także oczka na sznurówki zamykają kwestię górnej części buta.

Sylwetkę buta postawiono na czarnej podeszwie z szarym, gumowym spodem. Zwróć uwagę na tył buta, gdzie zamiast klasycznego Jumpmana umieszczono napis Nike  Air.

Gdzie kupisz Air Jordan 3 Black Cement? Oczywiście w sklepie Distance.pl pod tym linkiem. Spraw swojemu maluchowi parę świetnych kicksów!

buty Jordan 3 Retro Black Cement 429487_021

Autor: Martyna

Założycielka damskiego magazynu streetwearowego i sneakersowego ESTILL MAG.

Więcej o autorze