ASICS Easter Pack 2016

2016-03-15 by rafalloll

Można żartobliwie powiedzieć, że scena SNEAKERS przypomina dobrego, stereotypowego Polaka (nie chce nikogo urazić), dla którego każda okazja jest dobrą do napicia się %. Zadacie sobie teraz pewnie pytanie skąd w ogóle w mojej głowie takie porównanie…

Odpowiedz jest prosta!!! Były walentynki i pojawiło się kilka wydań z nimi związanymi. Teraz zbliżają się święta i też zapowiada się kilka  ciekawych premier więc zawsze pojawia się jakaś okazja…

W kwestii % nie będę nawet próbował nic pisać (bo to tylko żart), ale co do premier już kilka słów poświęcę bo Warto !!!

Asics-Easter-Pack-2016 Główne

I tak jedną z pierwszych firm, która prezentuje swój zestaw jest wspaniała marka Asics.

Easter Pack, bo tak został nazwany świąteczny zestaw, składa się z dwóch modeli : Asics Gel Lyte Speed oraz Asics Gel Saga.

Asics-Easter-Pack-2016-1

Asics-Easter-Pack-2016-2

W obu warianty cholewka wykonana została ze skóry zamszowej, a miejsca gdzie najczęściej spotykamy przewiewną siateczkę zastąpiły zamszowe perforowane panele.

Asics-Easter-Pack-2016-5

Asics-Easter-Pack-2016-6

Kolorystyka  została zdominowana dwoma pastelowymi barwami. I tak ciemny niebieski, oblewa całą cholewkę w raz z bocznym barndingeim modelu Gel Lyte Speed natomiast Gel Saga zdominowana została przez jasną zieleń. Obydwie pary uzupełniają koralowe akcenty.

Asics-Easter-Pack-2016-3

Asics-Easter-Pack-2016-4

Zarówno Speed i Saga spoczęły na białych podeszwach, w których niektóre panele zostały nakropione nadając jeszcze większego uroku całości.

PODSUMOWANIE:

Po paczce z okazji Walentynek ASICS kolejny raz serwuje nam naprawdę ciekawe, „okazjonalne” wydanie. Dość odważna kolorystyka w mojej ocenie początkowo mnie nie przekonała, ale po dłuższym przyglądnięciu się uważam, że są naprawdę niezłe. Mi w szczególności spodobały się niebieskie Gel Lyte Speed ‚Easter’ Pack. 

rafalloll

Autor: rafalloll

Od małego lubi rysować co ostatnimi czasy skutecznie przeplata się z jego zamiłowaniem do butów. Jego prace, zarówno te kreślone (SNEAKERS book by rafalloll) jak i piśmienne coraz częściej można znaleźć w Internetach. Zawsze zwraca uwagę na to co ludzie maja na nogach. Miłośnik biegówek, które od 2012 roku systematycznie kolekcjonuje. W 2015 poznał MAHOL'a i od tego momentu razem z Distance.pl oraz Obuwnik.pl tworzą ProjectCustom. Również jak jego koleżanka SNIDE był jednym ze współtwórców blog The Sneaker Day.

Więcej o autorze