BUTY NIKE AIR FORCE 1 HIGH ’07 LV8

2017-12-11 by aleksandrags

Butelkowa zieleń nawiązująca do blasku szmaragdu i gumowa podeszwa w odcieniu miodowym to zdecydowanie zgrany duet. Głębia zieleni świetnie podbija  miodowy kolor, a tworzący się kontrast sprawia, że obok tej wersji BUTY NIKE AIR FORCE 1 HIGH nie można przejść obojętnie i jest to strzał w dziesiątkę na jesienno-zimowe stylizacje.

Niesamowicie polpularna sylwetka AIR FORCE 1 jest przez Was na pewno znana. To oldschoolowy model, który wkroczył odważnie na sklepowe półki w latach 80. Ciekawostką jest fakt, że Nike przez 35 lat sprzedaży tego buta zarobił bagatela grubo ponad 28 milionów dolarów. Można więc śmiało wysnuć wniosek, iż  jest to jeden z najbardziej dochodowych butów tej marki. Wersja high posiada wysoką cholewkę, w tym wypadku wykonaną ze skóry zamszowej w kolorze ciemnozielonym. Materiał, z którego zostały wykonane te buty oraz przeszycia sprawiają, że są one trwałe, wytrzymałe i, co najważniejsze, łatwe w utrzymaniu. Standardowo dla tego modelu na wysokości palców znajdują się perforacje, mające na celu poprawę oddychalności naszej stopy. System wiązania wraz z paskiem znajdującym się wokół kostki zapewnia doskonałą stabilność i dopasowanie. Gumowa podeszwa, na której stoi cały but posiada charakterystyczny przyczepny bieżnik. Klasycznie na bocznym panelu cholewki znajduje się łyżwa nike, natomiast logo ‘Nike Air’ wytłoczone jest na skórzanych wstawkach na języku i pięcie. Wnętrze buta wyściela materiał tekstylny, dzięki czemu zapewniony jest komfort stopy i wygoda podczas dłuższego ich użytkowania.  Air Force 1 posiadają podeszwę środkową z pianki z dodatkową technologią Nike Air – która wyróżnia się wbudowaną poduszką gazową. Ten zabieg ma na celu maksymalne zwiększenie amortyzacji stopy. Powstało wiele wersji kolorystycznych tego modelu i wiele kolaboracji. Wiele, to chyba za mało powiedziane, bo powstało ich około 2 tysiące. Stwierdzamy, że jest to jedno z najlepszych połączeń kolorów, które pojawiły się na Air Force 1.

Zobaczcie je w naszym obiektywie!

Ten model to jedna z ciekawszych propozycji w naszym dziale ‚Nowości’. Klikając tutaj przeniesiecie się do naszego sklepu internetowego. Nie zapominajcie również o naszych sklepach stacjonarnych, gdzie codziennie możecie znaleźć wiele ciekawych modeli w promocyjnych cenach.