Co powiesz na Vans Authentic „Flame Checkerboard”?

2018-12-04 by Martyna

To nie pierwszy raz w historii, kiedy to płomienie grają pierwsze skrzypce w kolekcji amerykańskiej marki Vans. Tym razem designerzy postanowili przedstawić je w nieco innej odsłonie. Efekty możecie zobaczyć na kultowym modelu butów Vans Authentic w wersji „Flame Checkerboard”. Zdjęcia butów możesz obejrzeć pod wpisem.

Są takie modele sneakersów, obok których nie da się przejść obojętnie, nie wypada ich też pominąć przy uzupełnianiu swojej kolekcji buciarskiej. To absolutny klasyk i właśnie takim mianem określamy buty od Vansa. Widoczna tutaj odsłona Vans Authentic to idealna propozycja dla osób ceniących sobie minimalizm, wygodę i uniwersalność. Płócienna cholewka została praktycznie w całości zabarwiona na kolor czarny. Wyjątkiem są białe sznurówki i płomienie, które pojawiają się na toeboxie. Całość stoi na gumowej podeszwie w kolorze białym.

Widoczny tutaj model Vans Authentic „Flame Checkerboard” są dostępne w naszym sklepie Distance.pl pod tym linkiem. Masz szczęście, bo buty są aktualnie w promocji i możesz zgarnąć je za jedyne 223,99zł.

Autor: Martyna

Założycielka damskiego magazynu streetwearowego i sneakersowego ESTILL MAG.

Więcej o autorze