Damskie Nike Air Force 1 Metallic Swoosh Gold

2018-11-27 by Martyna

Designerzy Nike Sportswear kontynuują zapoczątkowaną już w latach 80-tych modę na buty Nike Air Force 1. Model ten niemalże od razu wpisał się w ramy kultowych kicksów, które cieszą się popularnością aż do dzisiaj. Dziś przyjrzymy się najnowszej odsłonie AF1, które pojawiły się w zestawie o nazwie „Metallic Swoosh” Pack. Do wpisu załączamy kilka fotografii, tak byś mogła zobaczyć jak buty prezentują się z bliska.

Chyba zgodzisz się z nami, że AF1 to jeden z tych modeli od Nike, który niezależnie od wariacji designerów zawsze wyglądają dobrze.  Wspomniany wyżej zestaw obejmuje dwie wersje kolorystyczne tych perełek. My przyjrzymy się tej jaśniejsze, która posiada skórzaną cholewkę zabarwioną w całości na kolor biały. W tym samym odcieniu mamy także sznurówki, język, kołnierz oraz podeszwę. Kropką nad i jest tutaj boczny Swoosh w kolorze złotym, podobnie jak zapiętek.

Koniecznie zobacz poniższe zdjęcia i koniecznie dajcie znać czy podobają Wam się takie odsłony kultowych klasyków od Nike.

Jeśli zastanawiasz się kiedy damskie Nike Air Force 1 Metallic Swoosh pojawią się w sklepie to mamy dobrą wiadomość. Otóż widoczne tutaj perełki możesz już kupić w naszym sklepie Sneakers By Distance pod tym linkiem. Udanych zakupów i przyjemnego noszenia!

Autor: Martyna

Założycielka damskiego magazynu streetwearowego i sneakersowego ESTILL MAG.

Więcej o autorze