G-SHOCK Basic Black Series

2016-09-14 by rafalloll

Nie samymi butami żyje prawdziwy miłośnik butów. A co może być ich najlepszym dopełnieniem jak nie…

TAK !!! Macie rację chodzi o zegarki, a konkretniej o pancerne zegarki Casio G-SHOCK. Cóż może być lepszym dodatkiem/akcentem uzupełniającym nasza ukochaną parę SNEAKERS jak nie dobry i stylowy zegarek.  Oczywiście jak z butami znajdziemy masę ciekawych modeli w równie interesujących kolorystykach nawiązujących  do bieżących trendów, a że ostatnio panuje moda na monochromatyczne wydania butów to i czemu by nie wydać takiej właśnie linii G-SHOCK??

G-SHOCK Basic Black Series 

Linia czterech pancernych i solidnie wykonanych modeli CASIO w skład, której wchodzą:  GXW-56BB 1JF, DW-6900BB 1JF (cyfrowa tarcza), G-100BB 1AJF oraz AW-591BB 1AJF (analogowo-cyfrowa tarcza). Kolorystyka wszystkich modeli, jak sama nazwa wskazuje to czarny matowy kolor pokrywający paski, kopertę i tarcze przełamany jedynie jasnymi, subtelnymi detalami.

CASIO-G-SHOCK-SERIA-BASIC-BLACK-1

GXW-56BB 1JF

CASIO-G-SHOCK-SERIA-BASIC-BLACK-3

DW-6900BB 1JF

CASIO-G-SHOCK-SERIA-BASIC-BLACK-4

G-100BB 1AJF

CASIO-G-SHOCK-SERIA-BASIC-BLACK-2

AW-591BB 1AJF

CIEKAWOSTKA:

W ubiegłym roku, a dokładniej 20 listopada miała miejsce premiera kolaboracyjnego wydania Casio G-SHOCK & SNEAKER Freaker, który jak wiemy jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych magazynów zajmujących się wszystkim co zawiązane z bytami i nie tylko.

SNEAKER-FREAKER-x-G-SHOCK-DW-6900-NIGHTOWL-1

SNEAKER Freaker X G-SHOCK DW-6900 Nightowl

PODSUMOWANIE:

Na całym świecie można znaleźć ludzie, którzy kolekcjonujemy buty, zbierają znaczki, karty sportowców i wiele, wiele innych ciekawych rzeczy. Są też oczywiście i tacy, dla których kolejny zegarek z limitowanej serii jest tak ważnym wydarzeniem jak dla miłośnika SNEAKERS kolejna para NMD, JORDAN czy kolaboracji marki ASICS. Seria G-SHOCK Basic Black niewątpliwie jest takim to własnie ciekawym i dobrym limitowanym wydaniem, wytrzymałych czasomierzy. Jej jednolita, czarna kolorystyka z pewnością pasować będzie do niemalże każdej pary i stylizacji niezależnie od panujących trendów. Polecam !!!

rafalloll

Autor: rafalloll

Od małego lubi rysować co ostatnimi czasy skutecznie przeplata się z jego zamiłowaniem do butów. Jego prace, zarówno te kreślone (SNEAKERS book by rafalloll) jak i piśmienne coraz częściej można znaleźć w Internetach. Zawsze zwraca uwagę na to co ludzie maja na nogach. Miłośnik biegówek, które od 2012 roku systematycznie kolekcjonuje. W 2015 poznał MAHOL'a i od tego momentu razem z Distance.pl oraz Obuwnik.pl tworzą ProjectCustom. Również jak jego koleżanka SNIDE był jednym ze współtwórców blog The Sneaker Day.

Więcej o autorze