LOOKBOOK UEG X PUMA (JESIEŃ / ZIMA 2016)

2016-09-13 by Martyna

Przyszedł czas na temat, o którym nie można nie wspomnieć i zarazem nie być dumnym! Niemiecki gigant sportowy, czyli marka Puma ma na swoim koncie współpracę z wieloma gwiazdami, wśród tych ostatnich jest m.in. Rihanna, Kylie Jenner czy ilustratorka Careaux. Do załogi niedawno dołączyła polska streetwearowa marka UEG !

Efektem tej współpracy jest kolekcja nazwana „Gravity Resistance”, która zostanie wypuszczona do sprzedaży na całym świecie. Nie lada wyczyn i spore osiągnięcie polskiej marki – brawo! Jeśli chodzi o same projekty to inspiracją do ich stworzenia był człowiek oraz jego potrzeby stawiania sobie kolejnych, wyżej postawionych poprzeczek i chęć zdobywania nowych doświadczeń. Najnowsza kolekcja to połączenie motywu sportowego, czyli koszykówki z charakterystyczną dla UEG nowoczesną i trochę kosmiczną oraz futurystyczną estetyką. W rezultacie powstało 17 propozycji w kilku wersjach kolorystycznych, łączących biel, czerń oraz szarości. Wśród nowości nie zabrakło także akcesoriów oraz sportowego obuwia, które idealnie sprawdzą się na co dzień.

Początki UEG sięgają 2004 roku, a jej założycielem jest Michał Łojewski. Pierwszym pomysłem było stworzenie tylko projektu, po to by w 2014 roku przeobrazić się w odzieżową markę. Kolaboracja z niemiecką marką to dla niego naprawdę ogromne wyróżnienie, gdyż jest on dopiero drugim projektantem w Europie, któremu Puma złożyła propozycję współpracy.

Światowa premiera zaplanowana jest na 24 września, jednak kilka ekskluzywnych produktów wylądowało w oficjalnym sklepie UEG już 9 września.

lookbook-ueg-x-puma-1 lookbook-ueg-x-puma-2 lookbook-ueg-x-puma-3 lookbook-ueg-x-puma-4 lookbook-ueg-x-puma-5 lookbook-ueg-x-puma-6 lookbook-ueg-x-puma-7 lookbook-ueg-x-puma-8 lookbook-ueg-x-puma-9 lookbook-ueg-x-puma-10 lookbook-ueg-x-puma-11 lookbook-ueg-x-puma-12 lookbook-ueg-x-puma-13 lookbook-ueg-x-puma-14 lookbook-ueg-x-puma-15 lookbook-ueg-x-puma-16

Autor: Martyna

Założycielka damskiego magazynu streetwearowego i sneakersowego ESTILL MAG.

Więcej o autorze