Miley Cyrus x Converse Chuck Taylor All Star Platform Hi „Blue”

2018-11-27 by Martyna

Po ostatnim wpisie dotyczącym butów Miley Cyrus x Converse Chuck Taylor All Star II, które możecie zobaczyć we wpisie pod tym linkiem.Przyszedł czas na kolejne nowości od znanej wszystkim amerykańskiej artystki. Tym razem mamy do czynienia z równie odważnym i niebanalnym projektem butów, które sprawią, że nie pozostaniesz niezauważona na ulicy. Oto model Converse Chuck Taylor All Star Platform Hi w zupełnie nowej odsłonie!

Wszystkie projekty dla Converse, w których maczała palce Cyrus doskonale oddają świat, do którego zaprasza swoich fanów. To prawdziwe odzwierciedlenie jej indywidualnego stylu. Do stworzenia kompletnej lifestyle’owej kolekcji butów i ubrań, którą w dowolnym momencie nosić może każdy, artystka wykorzystała zarówno swój sceniczny wizerunek, jak i codzienny styl.

Jak możemy przeczytać w jednym z wywiadów z artystką:

 „Converse nie stanowi granic” – mówi Miley. „Jest szczery. Od zawsze identyfikowałam się z tą marką, ponieważ dociera do rozmaitych kultur i osób reprezentujących różne sposoby na życie. A dodatkowo jest dostępna dla każdego”.

Jednym z projektów są widoczne tutaj ConverseChuck Taylor All Star Platform Hi, których wygląd zachwyca, ale też odrobinę szokuje. Cholewka butów została wykonana z błyszczącej skóry, którą zabarwiono na kolor niebieski. Do tego dochodzi granatowa podeszwa i platforma, która jest poniżej. Na niej z kolei zobaczymy kilka odcieni niebieskiego od ciemniejszej góry po jasny dół koturny. Projekt zamykają granatowe sznurówki z gwiazdkami oraz jasnoniebieskie gwiazdki na podeszwie.

Sprawdź zdjęcia i pędź do sklepu póki są jeszcze rozmiary! buty Miley Cyrus x Converse Chuck Taylor All Star Platform Hi są do kupienia w Distance.pl pod tym linkiem. 

Autor: Martyna

Założycielka damskiego magazynu streetwearowego i sneakersowego ESTILL MAG.

Więcej o autorze