Co nowego w: Distance 17.10.16

2016-10-17 by pdt

Kolejny tydzień i kolejne nowości! Sprawdźcie, co tym razem trafiło do internetowego sklepu Distance. Zapraszamy na przegląd nowości wyselekcjonowanych specjalnie dla Was przez naszą redakcję. W tym tygodniu naprawdę konkretne propozycje, zaczynamy.

Nike SFB 6″ Canvas

photo-22

Pierwszą propozycją są opisywane przez nas wcześniej Nike SFB 6″ Canvas. Świetna propozycja na obecną pogodę – but jesienny pełną gębą. Dzięki skróceniu wysokości z 8″ but stracił na swym militarnym wyglądzie a zyskał lifestylowy. Dostępne w dwóch kolorach – pustynnym i czarnym. Wygoda sportowych butów połączona z wojskową wytrzymałością i militarnym zacięciem? To tylko w Nike SFB 6″ Canvas.

Puma Suede Platform

puma-suede-platform-1

Tym razem propozycja skierowana głównie do płci pięknej (i ewentualnie panów posiadających małe… stopy). Klasyczny model Puma Suede osadzony na grubszej podeszwie z dodatkowym wzorem w przedniej części. Dwa kolory – czerń i czerwień, minimalny branding – jeśli szukacie jak najbardziej uniwersalnego buta który przypomina jednak, że mamy rok 2016 – sięgnijcie po Puma Suede Platform.

Nike Air Max 1 LTR Premium

air-max-1-ltr-premium

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej klasycznych modeli z łyżwą na boku – kultowe Air Max 1 których historia sięga roku 1987. Tym razem projektanci zdecydowali się na użycie typowo jesiennej, piaskowej kolorystyki znanej chociażby z modelu Timberland 6 inch. Wydane w ramach linii Premium, więc możecie się spodziewać zastosowania lepszych niż zwykle materiałów. Pełna rozmiarówka na distance.pl – Nike Air Max 1 LTR Premium.

Puma x UEG Court Play Slipon

ueg-x-puma-court-play-slip-6-700x468

Houston, mamy problem… nie wiem którą z kolorystyk modelu Court Play Slipon wybrać, gdyż obie są nie_z_tej_ziemi. Puma oraz polska marka UEG założona przez Michała Łojewskiego prezentują naprawdę solidną propozycję na jesień 2016 – trzymające się monochromatycznego stylu zgodnie z duchem marki buty przypominające wyposażenie astronautów są świetną propozycją dla kogoś, kto chciałby wyskoczyć poza standardowe sneakersowe ramy. Niby model Slipon ale sznurówki też przepleciesz. Dostępne, rzecz jasna w dwóch kolorach – czarnym i białym. Puma x UEG Court Play Slipon – w distance.pl

Air Jordan 3 „Cyber Monday”

air-jordan-3-cyber-monday

Kiedy Jordan Brand ogłosił, że wstrzymuje dalsze premiery modelu Air Jordan 3 poczułem smutek – oto zakończyła się pewna era. Wszaże popularne „trójki” to jedne z najlepszych i najbardziej kultowych modeli sygnowanych nazwiskiem Michaela Jordana. Tym bardziej cieszy fakt, iż na powrót Jordan Brand wybrało tak dobrą kolorystykę. Cała część zasadnicza buta jest wykonana w kolorze czarnym, z kolei podeszwa jest absolutnie biała. Air Jordan 3 „Cyber Monday” znajdziecie w sklepach Sneakers by Distance – nie zwlekajcie z zakupem, ilość mocno limitowana!