PUMA EASTER Pack

2016-03-15 by rafalloll

Jeszcze dobrze nie zdążyliśmy się zapoznać z świątecznym wydaniem ASICS EASTER Pack, a tu już w kolejce ze swoją prepozycją ustawia się kolejny producent. Jest nim niemiecka firma spod znaku drapieżnego kociaka, która serwuje nam kilka ciekawe wydania. Mowa tutaj oczywiście o marce PUMA i jej trzech modelach: Suede, Roma oraz GV Special.

Puma Easter Pack Główne

Do inspiracji kolorystyki butów posłużyły typowe świąteczne symbole takie jak: króliczki, pisanki i kurczaczki, które znalazły swoje miejsce na poszczególnym z modeli.

Puma Easter Pack 2

W Suede postawiono na cholewkę z ciemnozielonego zamszu, na którą dodatkowo nałożona została geometryczny, gumowany wzór o jaśniejszym odcieniu zieleni. Zamszowy boczny Branding i podeszwa również zostały zbliżone odcieniem do grafiki przypominającej popękana skorupkę z jajka.

Puma Easter Pack 3

Kolejny model Roma to już całkowicie inna historia. Cały but wykonano z jasnego, grubego zamszu osadzonego na białej jednolitej podeszwie. Kropką nad „i” dodającą mocy jest wykończenie cholewka, tzw. Printem czyli wzorem imitujący rozbryźniętą kolorową farbę.

Puma Easter Pack 4

I ostatnia już trzecia para to GV Special wykonane z dość oryginalnej opalizującej skóry, tzw. patent leather. Cholewka dzięki temu nabrała całkowicie innego wymiaru, a to za sprawą ciekawych refleksów świetlnych – jak tęcza z tym, że na czarnym niebie. Całość zamyka wysokiej, jasna podeszwa z czarnym spodem. Robi wrażenie.

Puma Easter Pack 1

PODSUMOWANIE:

PUMA jakoś nigdy nie zwracała szczególnie mojej uwagi, aczkolwiek ostatnimi czasy zacząłem bardziej się im przyglądać i nie powiem bo mam kilka swoich ulubionych wydań. Powyższy zestaw jest ciekawy, jednak modele, które się w nim pojawiły kompletnie nie trafiają w moje gusta co akurat jest dobre bo jak wiemy każdy z nas ma inne. Jeśli miałbym już wybrać jednak faworyta to postawiłbym w 100 % na PUMA Roma EASTER Pack.

rafalloll

Autor: rafalloll

Od małego lubi rysować co ostatnimi czasy skutecznie przeplata się z jego zamiłowaniem do butów. Jego prace, zarówno te kreślone (SNEAKERS book by rafalloll) jak i piśmienne coraz częściej można znaleźć w Internetach. Zawsze zwraca uwagę na to co ludzie maja na nogach. Miłośnik biegówek, które od 2012 roku systematycznie kolekcjonuje. W 2015 poznał MAHOL'a i od tego momentu razem z Distance.pl oraz Obuwnik.pl tworzą ProjectCustom. Również jak jego koleżanka SNIDE był jednym ze współtwórców blog The Sneaker Day.

Więcej o autorze