Nowy punkt na sneakersowej mapie – Sneakers by Distance Włocławek!

2017-03-08 by pdt

To, jak niesamowitą drogę przebyła scena sneakersowa w naszym kraju to powód do dumy. Jeszcze kilka lat temu dostanie wymarzonej pary graniczyło z cudem i wymagało nakładu czasu i środków aby pozyskać je zza granicy.

Dziś kupowanie sneakersów jest proste jak 2+2 i stanie się jeszcze prostsze, szczególnie dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. Sneakersowa mapa Polski zyskuje kolejny punkt. Zapraszamy Was na otwarcie nowego sklepu Sneakers by Distance Włocławek!

Ilość stacjonarek Sneakers by Distance jest już liczbą dwucyfrową a Włocławek stanowi kolejnym miejscem, w którym dostaniecie konkretne sneakersy. Już w najbliższy piątek, 10 marca wraz z ekipą SbD zapraszamy Was na otwarcie kolejnego już sklepu stacjonarnego Sneakers by Distance. Czas już znacie, teraz miejsce. Galeria Wzorcownia, Kilińskiego 3.

Dlaczego warto się tam zjawić? Oczywiście poza możliwością zakupienia wymarzonego obuwia, są jeszcze inne, wymierne korzyści. Klienci mają szansę na zgarnięcie kuponu na 30zł. Mało? KAŻDY, kto zjawi się 10 marca w Sneakers by Distance Włocławek dostaje z marszu -10% zniżki na buty – wystarczy przy kasie podać hasło „moje miasto Włocławek”. Chcecie więcej? To teraz petarda. Spośród pierwszych 40 osób, które zjawią się na otwarciu Sneakers by Distance Włocławek zostanie wylosowana jedna, która dostanie DOWOLNIE WYBRANE KICKSY. Za friko. Dokładnie tak, żadnych haczyków. Bądź na otwarciu i przy odrobinie szczęścia wyjdziesz ze sklepu z darmową parą kicksów. Chyba opłaca się nastawić budzik te kilka minut wcześniej, prawda? 😉

Tak więc podsumowanie:

KIEDY: 10 marca 2017 (piątek)

GDZIE: Włocławek, Galeria Wzorcownia, Kilińskiego 3

CO: otwarcie nowego sklepu stacjonarnego Sneakers by Distance Włocławek

DLACZEGO: bo dostaniesz za friko zniżkę 10%, dorwiesz kupon na 30zł a przy odrobinie szczęścia także darmową parę dowolnych butów ze sklepu.

A tymczasem sprawdzajcie jak to było przy okazji ostatniego otwarcia Sneakers by Distance we Warszawie:

Sneakers by Distance Włocławek

Sneakers by Distance Włocławek

Sneakers by Distance Włocławek

Sneakers by Distance Włocławek

Sneakers by Distance Włocławek