Supreme x Undercover – jesień 2016

2016-09-19 by pdt

Historia kolaboracji pomiędzy amerykańską marką Supreme a japońskim brandem UNDERCOVER tworzy się na naszych oczach. Kolejnym epizodem tego, wydawałoby się niecodziennego połączenia jest kolekcja jesienno-zimowa, której zapowiedź już zdążyła wzbudzić niemałe zamieszanie w sieci.

Na udostępnionych przez Supreme fotografiach widać, że kolekcja zawierać będzie kurtki-pilotki, wełniane płaszcze, kurtkę typu „coaches jacket„, wełniane swetry czy t-shirty z nadrukiem. Wzornictwo i estetyka jest typowe dla UNDERCOVER, czerpiąc inspirację z anarchistycznych ruchów politycznych czy szeroko pojętej sztuki. Ponadto do sprzedaży trafi kolekcja obuwia powstała w wyniku współpracy z marką Dr. Martens. Miłośników akcesoriów zainteresuje z pewnością kultowy gadżet UNDERCOVER – latarka w kształcie jabłka.

Kolekcja trafi do sklepów stacjonarnych w Europie i USA a także do sklepu internetowego podczas najbliższego czwartkowego dropu, 22 września.

Fotografie poniżej:

supreme-undercover-fw16-01 supreme-undercover-fw16-02 supreme-undercover-fw16-03 supreme-undercover-fw16-04 supreme-undercover-fw16-05 supreme-undercover-fw16-06 supreme-undercover-fw16-07