Tarrago Sneakers Care – Odor Killer

2016-10-21 by Pinio

Ostatnim produktem z nowej serii Tarrago Sneakers Care, który chcemy Wam zaprezentować jest Odor Killer, przeznaczony, jak sama nazwa wskazuje, do odświeżania i zabijania brzydkich zapachów. Nasi redaktorzy testowali go w ciężkich warunkach i zdał egzamin na pięć z plusem!

odor-killer

Martyna

Po wyczyszczeniu i późniejszym zaimpregnowaniu przyszedł czas na kolejny etap doprowadzania naszych butów do porządku. Tym razem sprawdziłam kolejny produktu z nowej linii Tarrago Sneakers Care, czyli Odor Killer. Do czego służy ten preparat? Otóż ma on za zadanie zniwelować nieprzyjemny zapach wydobywający się z naszych butów. Producenci zapewniają, że można go stosować do każdego rodzaju buta i materiałów. Do testów wzięłam buty Air Jordan 6, które mam już dosyć długi czas i są jednymi z moich ulubionych, co jak wiadomo oznacza, że bardzo często je noszę. Instrukcja obsługi jest prosta : przed użyciem należy wstrząsnąć buteleczką, a potem psiknąć do środka buta (ja to zrobiłam z dwa razy) i odczekać 3 minuty. Dwa pierwsze atuty pojawiły się już na starcie, jeszcze przed użyciem. Jest to oczywiście piękny zapach i to, że Odor Killer jest w sprayu. Dzięki temu jest łatwiejszy w użytkowaniu. No i w końcu samo działanie. Tutaj również nie mam zastrzeżeń. Preparat zastosowałam kilka dni temu i zapach utrzymuje się do dzisiaj. Nie są to jakieś mocne perfumy, a przyjemny delikatny zapach. Nie oszukujmy się – dużą rolę odgrywają tutaj także materiały, z których wykonane są nasze buty. Wiadomo, że im bardziej naturalne tym brzydki zapach będzie mniejszy. Odor Killer od Tarrago, podobnie jak poprzednie preparaty, u mnie na ogromny plus!

PDT

Do testów tego specyfiku przygotowałem się zawczasu, przeznaczając mocno eksploatowaną parę butów. Brudne, śmierdzące i zawilgocone Vansy które trzymałem przez kilka dni w foliowym worku. Idealny pacjent do testów. Tarrago Odor Killer ma konsystencje cieczy. Aplikacja, podobnie jak w przypadku pozostałych specyfików z linii Sneakers Care jest dokonywana za pośrednictwem atomizera. Wystarczy psiknąć dwa razy do buta aby poczuć różnicę. Początkowo zapach jest bardzo intensywny z wyczuwalną wonią alkoholu. Wg producenta wystarczą trzy minuty, aby odświeżyć ulubioną parę butów. Ja dość obficie spryskałem buty od środka, przez co nie tylko but ale i całe pomieszczenie pachniało jak Tarrago Odor Killer. Odświeżacz jest naprawdę mocny, dlatego polecam maksymalnie dwa psiknięcia do jednego buta. Jeśli chodzi o skuteczność działania, Odor Killer był jedyną rzeczą, którą czułem jeszcze długo po aplikacji. Chyba przestanę myć nogi, skoro to tak dobrze działa.

Wojtas

Bardzo ważną cechą naszych butów, która wpływa na nasz komfort, ale też osób przebywających  blisko nas, jest ich zapach. To że nie zawsze pachną świeżością jest rzeczą absolutnie naturalną, ponieważ często spędzamy w jednej parze kicksów wiele godzin w ciągu dnia. Jednak aby ustrzec się nieprzyjemnego zapachu warto zaopatrzyć się w Odor Killer z linii Sneakers Care od Tarrago. Produkt testowałem, uwierzcie, w bardzo trudnych warunkach. Mam tutaj na myśli buty, w których grywam w koszykówkę. Podczas intensywnego wysiłku noga się poci, szczególnie gdy bierzemy udział w cało-dniowym turnieju. Zastosowanie dwóch psiknięć Odor Killera zdecydowanie przynosi ulgę. Nie jest to oczywiście całkowite zabicie nieprzyjemnego zapachu, ale jego udane, częściowe zniwelowanie. Jedyny problem, na jaki natknąłem się podczas użytkowania produktu, to jego nakładanie. Z racji mechanizmu dozowania buty trzeba unieść ponad dyszę wylotową. Tutaj o wiele bardziej wolałbym rozwiązanie znane z innych tego typu produktów, których opakowanie wciska się do buta, a sprej z dwóch dysz równomiernie wypełnia wnętrze buta. Mimo to jestem bardzo zadowolony z  odświeżacza od Tarrago, który mogę serdecznie polecić.

Produkty z linii Tarrago Sneakers Care już niedługo będą dostępne w sklepie Sneakers by Distance