To już nasz 10 raz!

2016-10-04 by Mahol

Już w najbliższą sobotę w łódzkim Klubie Czekolada odbędzie się 10 impreza z cyklu I LOVE MY KICKS. Wszystko zaczęło się w Poznaniu. Dokładnie 12 miesięcy temu, wspólnie z Classic Homies zorganizowaliśmy naszą pierwsza imprezę. Początkowo bawiliśmy się lokalnie, ale w miarę upływu czasu i otwarć nowych sneakershopów pod szyldem SbD, polecieliśmy z tematem szerzej. ILMK odbyły się już w Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, no i oczywiście w Poznaniu. Tutaj nie chodzi o samą promocję marki SbD. Chcemy pokazać ludziom naszą pasję i trochę ich tym zarazić. Szpilki i eleganckie pantofle to z pewnością nie jest właściwy dress code.

Sprawdźcie koniecznie poniższy link do wydarzenia. Osoby, które dołączą do wydarzenia wchodzą za free. Co więcej, będzie można wygrać dowolnie wybrane kicksy z oferty sklepu SbD Łódź.

Link do wydarzenia – https://www.facebook.com/events/403841223072824/

czeko-2 czeko-3 czeko-4 czeko-5 czeko-6 czeko czeko7

Autor: Mahol

W latach 90-tych był niezłym window shopperem ale już wtedy miłość do koszykówki nie pozwalała mu spokojnie przejść obok pary dobrych kicksów. Zajawka na kolekcjonowanie urodziła się w 2007 roku, a od 2011 jest ściśle związany z projektem Sneakers by Distance. Mahol to przykład osoby, która połączyła swoją pasję z pracą. Lepszego układu nie ma :) . Insta: IGMAHOL

Więcej o autorze