Zobacz adidas Iniki Runner w nowej kolorystyce!

2017-12-15 by aleksandrags

Iniki – to w języku hawajskim silne podmuchy wiatru towarzyszące pojawieniu się huraganu. Uderzenie, szybkość, rozdarcie, przeszywający wiatr to określenia które kojarzą nam się z tym modelem.

Inspirowane niesamowicie szybkimi butami biegowymi, które pojawiły się na rynku w latach 70. Maksymalnie udoskonalone, głownie przez zastosowanie na całej podeszwie systemu boost, odpowiedzialnego za amortyzację stopy. Cała konstrukcja buta, przypominająca nieco skarpetę zapewnia nie tylko nowoczesny wygląd ale również bardzo dobre dopasowanie do stopy i komfort podczas codziennego użytku.

Cholewka została wykonana z przewiewnego siateczkowego materiału w towarzystwie wstawek ze skóry naturalnej. Świetnym pomysłem jest również dodatek elementów ze skóry syntetycznej oraz materiału syntetycznego. Język wszystko w cholewkę, co potęguje ‘wrażenie skarpety’. Podeszwę zewnętrzną wykonano z trwałej i przyczepnej gumy. Dla podtrzymania minimalistycznego designu Adidas zdecydował się na skromne trzy paski z ząbkowanymi krawędziami. Na bocznym panelu buta znajduje się również niewielka nazwa modelu w kolorze złotym.

W tej kolorystyce przeważa odcień szarości kontrastujący z białymi elementami cholewki i białą podeszwą i delikatnymi złotymi akcentami.

Model właśnie wpadł do sklepu Sneakers By Distance! Sprawdź czy jest Twój rozmiar i  zgarnij parę dla siebie!